    GMC750MA-EAT-0
Fuse: fuse; 750mA; 250V; medium time-lag; glass; 5.2x20mm; holders
  • Номинальный ток
    0,75А
  • Номинальное напряжение
    0,25кВ
  • Ток отключения
    35А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм