    GMC10A-EAT-0
Fuse: fuse; 10A; 125V; medium time-lag; glass; 5.2x20mm; holders
  • Номинальный ток
    10А
  • Номинальное напряжение
    0,125кВ
  • Ток отключения
    200А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм