    GMC250MA-EAT-0
Fuse: fuse; 250mA; 250V; medium time-lag; glass; 5.2x20mm; holders
  • Номинальный ток
    0,25А
  • Номинальное напряжение
    0,25кВ
  • Ток отключения
    35А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм
  • Характеристика предохранителя
    средне медленные
  • Вид предохранителя
    стеклянный
  • Тип предохранителя
    плавкая вставка
  • Серия
    GMC
  • Сопротивление
    0,965Ом