    GMA800MA-EAT-0
Fuse: fuse; 800mA; 250V; quick blow; glass; 5.2x20mm; holders; GMA
  • Номинальный ток
    0,8А
  • Ток отключения
    35А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм
  • Характеристика предохранителя
    быстрый
  • Вид предохранителя
    стеклянный
  • Тип предохранителя
    плавкая вставка
  • Серия
    GMA
  • Соответствуют норме
    CSA
  • Соответствуют норме
    UL
  • Сопротивление
    0,17Ом