    BKS520V10R-EAT-0
Fuse: fuse; 10A; 420VAC; quick blow; ceramic; 6x21.1mm; THT; S520
  • Монтаж
    THT
  • Рабочая температура
    -55...125°C
  • Выводы
    осевые
  • Номинальный ток
    10А
  • Номинальное напряжение
    420В AC
  • Ток отключения
    200А
  • Размер предохранителя
    6x21,1мм