    BKGMA500MA-EAT-0
Fuse: fuse; 500mA; 250V; quick blow; glass; 5.2x20mm; holders; GMA
  • Монтаж
    уши под винт
  • Номинальный ток
    0,5А
  • Номинальное напряжение
    0,25кВ
  • Ток отключения
    35А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм