    BK1S5006.3R-EAT-0
    BK1S50063R-EAT-0
BK1S50063R-EAT-0 Fuse: fuse; 6.3A; 250VAC; quick blow; glass; 5.2x20mm; holders; S500
  • Номинальный ток
    6,3А
  • Номинальное напряжение
    250В AC
  • Ток отключения
    63А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм