    SS5F2.5AAP-EAT-0
    SS5F25AAP-EAT-0
SS5F25AAP-EAT-0 Fuse: fuse; 2.5A; 250V; quick blow; automotive; 8.5x4.3x8.35mm
  • Рабочая температура
    -40...85°C
  • Номинальный ток
    2,5А
  • Номинальное напряжение
    0,25кВ
  • Ток отключения
    50А
  • Размер предохранителя
    8,5x4,3x8,35мм