    SR5F1.25AAP-EAT-0
    SR5F125AAP-EAT-0
SR5F125AAP-EAT-0 Fuse: fuse; 1.25A; 250VAC; quick blow; 8.5x8.1mm; PCB,THT; SR-5F
  • Монтаж
    PCB
  • Монтаж
    THT
  • Соответствуют норме
    cULus
  • Соответствуют норме
    C-UL-US
  • Рабочая температура
    -40...125°C
  • Размер предохранителя
    8,5x8,1мм
  • Сопротивление
    0,116Ом
  • Номинальный ток
    1,25А
  • Характеристика предохранителя
    быстрый
  • Ток отключения
    50А
  • Номинальное напряжение
    250В AC