    SR52.5ABK-EAT-0
    SR525ABK-EAT-0
SR525ABK-EAT-0 Fuse: fuse; 2.5A; 250VAC; time-lag; 8.5x8.1mm; mini; PCB,THT; SR-5
  • Монтаж
    PCB
  • Рабочая температура
    -40...85°C
  • Номинальный ток
    2,5А
  • Номинальное напряжение
    250В AC
  • Ток отключения
    35А
  • Размер предохранителя
    мини
  • Размер предохранителя
    8,5x8,1мм