    S5061.25R-EAT-0
    S506125R-EAT-0
S506125R-EAT-0 Fuse: fuse; 1.25A; 250V; time-lag; glass; 5.2x20mm; holders; S506
  • Номинальный ток
    1,25А
  • Ток отключения
    35А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм