    GMC6.3A-EAT-0
    GMC63A-EAT-0
GMC63A-EAT-0 Fuse: fuse; 6.3A; 125V; medium time-lag; glass; 5.2x20mm; holders
  • Номинальный ток
    6,3А
  • Номинальное напряжение
    0,125кВ
  • Ток отключения
    10кА
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм