    GMC3.15R-EAT-0
    GMC315R-EAT-0
GMC315R-EAT-0 Fuse: fuse; 3.15A; 250VAC; medium time-lag; glass; 5.2x20mm; GMC
  • Номинальный ток
    3,15А
  • Номинальное напряжение
    250В AC
  • Ток отключения
    100А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм