    GMC2.5A-EAT-0
    GMC25A-EAT-0
GMC25A-EAT-0 Fuse: fuse; 2.5A; 250V; medium time-lag; glass; 5.2x20mm; holders
  • Номинальный ток
    2,5А
  • Номинальное напряжение
    0,25кВ
  • Ток отключения
    100А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм