    GMA2.5R-EAT-0
    GMA25R-EAT-0
GMA25R-EAT-0 Fuse: fuse; 2.5A; 250V; quick blow; glass; 5.2x20mm; holders; GMA
  • Номинальный ток
    2,5А
  • Ток отключения
    100А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм