    GMA1.6R-EAT-0
    GMA16R-EAT-0
GMA16R-EAT-0 Fuse: fuse; 1.6A; 250V; quick blow; glass; 5.2x20mm; holders; GMA
    уши под винт
  • Рабочая температура
    -55...125°C
  • Номинальный ток
    1,6А
  • Ток отключения
    100А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм