    GMA1.6A-EAT-0
    GMA16A-EAT-0
GMA16A-EAT-0 Fuse: fuse; 1.6A; 250V; quick blow; glass; 5.2x20mm; holders; GMA
  • Номинальный ток
    1,6А
  • Ток отключения
    100А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм