    F03B250V38A-EAT-0
Fuse: fuse; 375mA; 250VAC; time-lag; glass; 31.8x6.35mm; holders
  • Номинальный ток
    0,375А
  • Номинальное напряжение
    250В AC
  • Размер предохранителя
    31,8x6,35мм