    F03B250V212A-EAT-0
Fuse: fuse; 2.5A; 250V; time-lag; glass; 31.8x6.35mm; holders
  • Номинальный ток
    2,5А
  • Номинальное напряжение
    0,25кВ
  • Размер предохранителя
    31,8x6,35мм