    F03B250V1AS-EAT-0
Fuse: fuse; 1A; 250VAC; time-lag; ceramic,industrial; 31.8x6.35mm
  • Номинальное напряжение
    250В AC
  • Размер предохранителя
    31,8x6,35мм