    F03B250V18AS-EAT-0
Fuse: fuse; 125mA; 250VAC; time-lag; ceramic; 31.8x6.35mm; holders
  • Номинальный ток
    0,125А
  • Номинальное напряжение
    250В AC
  • Размер предохранителя
    31,8x6,35мм