    BKS520V12.5R-0
    BKS520V125R-0
BKS520V125R-0 Fuse: fuse; 12.5A; 400VDC; quick blow; ceramic; 6x21.1mm; THT; S520
  • Рабочая температура
    -55...125°C
  • Номинальный ток
    12,5А
  • Номинальное напряжение
    400В DC
  • Ток отключения
    300А
  • Размер предохранителя
    6x21,1мм