    BKS500V1.25R-0
    BKS500V125R-0
BKS500V125R-0 Fuse: fuse; 1.25A; 250V; quick blow; glass; 5.54x21.1mm; THT; S500
  • Монтаж
    THT
  • Выводы
    осевые
  • Номинальный ток
    1,25А
  • Номинальное напряжение
    0,25кВ
  • Покрытие контакта
    луженые
  • Ток отключения
    35А
  • Размер предохранителя
    5,54x21,1мм