    BKMDA15-EAT-0
Fuse: fuse; 15A; 250V; time-lag; ceramic; 31.8x6.35mm; holders; MDA
  • Номинальный ток
    15А
  • Ток отключения
    750А
  • Размер предохранителя
    31,8x6,35мм