    BKGMC1.6R-EAT-0
    BKGMC16R-EAT-0
BKGMC16R-EAT-0 Fuse: fuse; 1.6A; 250V; medium time-lag; glass; 5.2x20mm; holders
  • Номинальный ток
    1,6А
  • Номинальное напряжение
    0,25кВ
  • Ток отключения
    100А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм