    BKGMAV3.15R-0
    BKGMAV315R-0
BKGMAV315R-0 Fuse: fuse; 3.15A; 125V; quick blow; glass; 5.54x21.1mm; THT; GMA
  • Монтаж
    THT
  • Выводы
    осевые
  • Номинальный ток
    3,15А
  • Номинальное напряжение
    0,125кВ
  • Ток отключения
    10кА
  • Размер предохранителя
    5,54x21,1мм