    BKGDC3.15A-EAT-0
    BKGDC315A-EAT-0
BKGDC315A-EAT-0 Fuse: fuse; 3.15A; 250V; time-lag; glass; 5.2x20mm; holders; brass
  • Номинальный ток
    3,15А
  • Ток отключения
    35А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм