    BKGDC2.5A-EAT-0
    BKGDC25A-EAT-0
BKGDC25A-EAT-0 Fuse: fuse; 2.5A; 250V; time-lag; glass; 5.2x20mm; holders; brass
  • Номинальный ток
    2,5А
  • Ток отключения
    35А
  • Размер предохранителя
    5,2x20мм