    BKAGC35-EAT-0
Fuse: fuse; 35A; 32V; quick blow; glass; 31.8x6.35mm; holders; AGC
  • Рабочая температура
    -55...125°C
  • Номинальный ток
    35А
  • Номинальное напряжение
    32В
  • Ток отключения
    70А
  • Размер предохранителя
    31,8x6,35мм