    BKAGC30-EAT-0
Fuse: fuse; 30A; 32V; quick blow; glass; 31.8x6.35mm; holders; AGC
  • Рабочая температура
    -55...125°C
  • Номинальный ток
    30А
  • Номинальное напряжение
    32В
  • Ток отключения
    1кА
  • Размер предохранителя
    31,8x6,35мм