    BKABCV30R-EAT-0
Fuse: fuse; 30A; 250V; quick blow; ceramic; 6.76x32.8mm; THT; ABC
  • Монтаж
    THT
  • Выводы
    осевые
  • Номинальный ток
    30А
  • Номинальное напряжение
    0,25кВ
  • Покрытие контакта
    луженые
  • Ток отключения
    400А
  • Размер предохранителя
    6,76x32,8мм