    BKABC15-EAT-0
Fuse: fuse; 15A; 250V; quick blow; ceramic; 31.8x6.35mm; holders
  • Монтаж
    уши под винт
  • Номинальный ток
    15А
  • Размер предохранителя
    31,8x6,35мм